paslanmaz elek teli

İstediğiniz ölçü ve ebatlarda elek teli imal ederiz. Tel:0212 361 29 60

Paslanmaz elek ve kafes telleri 304,310,316 kalite tellerden 2mt enine kadar tezgahlarımızda dokuyabiliriz fiyat ve bilgi almak için lütfen arayınız..

 • paslanmaz 304 kafes teli
 • paslanmaz 310 kafes teli
 • paslanmaz 316 kafes teli

 • Paslanmaz,Galvenizli Elek Ürünlerimiz

  304 paslanmaz elek teli

  Paslanmaz elek telleri endüstriyel alanda çok dokumalardır. Paslanma direnci ve dayanıklılığı çok yüksektir.Paslanmaz çelik elekler 304 ve 316' dır. 304 % 18 krom ve % 8 nikel içerir.316 ise %18 krom ve %10 nikel içerir. Ayrıca %2 molibden alaşımlıdır. Molibden tuzlu su ve asit ortamlarında korozyona karşı direncini arttırır. Ancak 316, 304' e göre daha pahalıdır..

  Her çeşit hammadde ve malzeme elemede, süzgeç ve filtre teli olarak yaygın olarak kullanılırlar.Özellikle yüksek sıcaklığa dayanabilmesi,su ve asidik ortamlarda çok rahatlıkla kullanılabilmesi ve üstün mekanik özellikleri bakımından yaygın olarak tercih edilme nedenlerindendir. Plastik Granül, Filtre sanayi, granit ve kuartz ocakları, tarım sanayi, makine sanayi, endüstriyel mutfak sanayi, gübre sanayi, plastik hammadde sanayi, otomotiv sanayi, tekstil sanayi, ilaç ve kimya sanayilerinde kullanılmakta olup bu elek ve filtrasyon tellerinin göz aralık ve teknik bilgilerini aşağıdaki link'den ulaşabilirsiniz..

  Teknik Özellikler »

 • Paslanmaz,DKP Perfore Sac Ürünlerimiz

  perfore sac

  Genişletilmiş Metaller 0,50mm-3mm sac,ve alüminyumdan imal edilir. 2x4,3x6,5x10,9x27 10x20, 20x40 gibi değişik gçz ölçülerinde imal edilir.sıva malzemesi üzerinde, baca etraflarında, çatı boşluklarında, asansör kanallarında, bahçe korkuluklarında, filtrelerde, eleklerde, sineklik teli olarak pencerelerde, konveyör hatlarında, merdiven basamaklarında, yangın merdivenlerinde, kanallarda, rafinerilerde, çimento fabrikalarında, barajlarda, arıtma tesislerinde, santrallerde, kule direklerinde, gemilerde, limanlarda, makine yürüyüş yollarında, haddehanelerde, , endüstriyel yapılarda, havalandırma kapaklarında, asma tavanlarda, sosyal tesislerde ve çeşitli dekorasyon işlerinde vb. alanlarda kullanılmaktadır.

  Teknik Özellikler »

 • Diğer Ürünlerimiz ve imalatlarımız

  paslanmaz kafes filitre

  İstenilen çap ölçülerde tek katlı, çok katlı, çerçevesiz, punta kaynaklı ve çerçeveli olarak üretilmektedir. Ayrıca silindirik, ve delikli saclardan çeşitli şekillerde imal edilir, alüminyum conta ve özel amaçlı filtreler de üretilmektedir..

  Filtrelerimiz plastik granül sanayi,polyester iplik, elyaf, gıda, inşaat, parfüm, yağ, otomotiv, petrol, kimya, makine, geri dönüşüm, tıp ve eczacılık vs. sanayinde kullanılmaktadır. 304 Kalite. Isıya ve basınca dayanıklı ISO 9001-2000 Sertifikalı ürünlerdir. Endüstriyel alanlarda yüksek kaliteli ürün elde etmek için filtrasyon amaçıyla kullanılmaktadır.

  Teknik Özellikler »